}
pl

witamy w prelitech

pełen profesjonalizm

Potencjał firmy oparty jest na wykwalifikowanej kadrze inżynierskiej oraz doświadczonym zespole pracowniczym.

poznaj nas w dół

oferta

zobacz

realizacje

zobacz

referencje

Zapraszamy na indywidualne spotkanie z reprezentantem PRELITECH, który przedstawi nasze referencje z przeprowadzonych inwestycji.

W celu ustalenia terminu oraz miejsca spotkania prosimy o kontakt:

14 611 65 77

biuro@prelitech.pl

PRELITECH W LICZBACH

rozpoczęcie działalności
klientów
realizacji

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu PRELITECH prześlij swoją aplikację na adres: biuro@prelitech.pl

W zgłoszeniu prosimy umieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji przez PRELITECH Sp z o.o., Proszówki 186, 32-700 Bochnia, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133, poz.883). Jednocześnie oświadczam, że dane te zostały przesłane dobrowolnie oraz, że zostałem/am poinformowany/na o prawie wglądu do nich oraz do ich poprawienia."

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez PRELITECH Spółka z o. o. danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym. Dane osobowe wysyłam dobrowolnie i mam świadomość, że zostaną wykorzystane w celu przesłania odpowiedzi na podany adres poczty elektronicznej. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawy, usunięcia, ograniczenia lub sprzeciwu przetwarzania, przeniesienia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe są niezbędne do przesłania zapytania oraz będą przetwarzane przez czas potrzebny do obsługi tego zagadnienia, lub do czasu cofnięcia zgody. Administratorem otrzymanych danych osobowych jest PRELITECH Spółka z o. o. z siedzibą w miejscowości Proszówki 186, 32-700 Bochnia. W celu uzyskanie dodatkowych informacji o przetwarzaniu danych osobowych proszę kontaktować się przez adres poczty elektronicznej biuro@prelitech.pl